Coraz częściej towarzyszą nam w codziennej pracy i stanowią ciekawy dodatek biznesowy – prezentujemy plecaki, które są idealnym rozwiązaniem dla osób aktywnych, które lubią wyjazdy za miasto, wycieczki rowerowe i cenią sobie wygodę.

Multicase posiada w swojej ofercie szeroką gamę świetnie dopasowanych produktów, odpowiednich dla kobiet i mężczyzn. Małe plecaki vintage świetnie sprawdzą się w sytuacji, gdy musimy zabrać ze sobą najpotrzebniejsze rzeczy, a nie chcemy żeby przeszkadzała nam torba. Staną się również ciekawym dodatkiem do stroju. Kiedy natomiast zajdzie potrzeba zabrania ze sobą laptopa lub np. ubrań na zmianę, Multicase proponuje średnie i duże plecaki skórzane ze swojej oferty. Mogą służyć też jako bagaż podręczny. Mają one wygodnie zorganizowane wnętrze, idealne dla osób uporządkowanych.

Wyroby dostępne w tej kategorii to także idealne rozwiązania dla osób, które muszą dbać o równomierne rozłożenie ciężaru na barkach.

Model na komputer Greenburry może być bardzo elegancki i pasuje do garnituru, uzupełniając biznesowy look. 

Większość oferowanych przez Multicase produktów została wykonana z wysokiej jakości naturalnej skóry, dzięki czemu są one długotrwałe i ponadczasowe.

PLECAKI

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl