PORTFEL SKÓRZANY GREENBURRY KLASYCZNY 1700-25

GREENBURRY Producent: GREENBURRY
Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24h
189,00 zł
poleć znajomemu

Opis

Portfel skórzany, duży, zamykany, poziomy ze skóry naturalnej, z kolekcji Vintage Original.

Kolekcja Vinatage Original Greenburry, to najsłynniejsza i największa kolekcja tej marki. Torby, teczki, plecaki, torebki i akcesoria z kolekcji Vintage Original to kwintesencja tego, co najlepsze w skórzanych wyrobach: trwałości, ponadczasowego piękna i elegancji. Garbowane biodegradowalnymi garbnikami akcesoria Greenburry zachowują swój niepowtarzalny wygląd i naturalną fakturę. Jedyny w swoim rodzaju styl podkreślają odcienie klasycznego brązu. Wszystko to sprawia, że kolekcja Vintage Original ma ciągle rosnące grono zwolenników na całym świecie.

Portfel ze skóry, poziomy, zamykany na zatrzask. Portfel ma dziesięć miejsc na karty, dwie przegrody na banknoty z czego jedną zamykaną na suwak. Kieszeń na drobne jest dzielona przegrodą zamykaną na suwak. Portfel ma także jedną kieszeń z oknem, np. na zdjęcia. Z tyłu kieszeń na notatki/paragony.

PORTFEL SKÓRZANY GREENBURRY KLASYCZNY 1700-25 cechy:

materiał: skóra naturalna
kolor: brąz
zapięcie: zatrzask
miejsce na karty: 10
podszewka: materiał
wysokość: 10,5 cm
długość: 15,5 cm
szerokość: 2,5 cm
waga:  180 g
numer produktu: 1700-25

Wszystkie produkty Greenburry wykonane są ręcznie ze skóry naturalnej. Każdy egzemplarz zyskuje wyjątkowy i unikatowy charakter i może nieco różnić się od tego na zdjęciu. Pierwotny wygląd naturalnej skóry zmienia się pod wpływem użytkowania i działania warunków atmosferycznych - zmiana koloru lub struktury, to potwierdzenie, że został wykonany ze skóry naturalnej.

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl