Realizacja zamówień
Na szybkość realizacji zamówień w sklepie Multicase ma wpływ czas przygotowania przesyłki i czas dostarczenia przesyłki.

Czas przygotowania przesyłki to czas potrzebny na skompletowanie listy towarów z zamówienia. W przypadku naszej firmy czas ten wynosi od 1- 5 dni roboczych. Rozpoczyna się on w momencie potwierdzenia zamówienia lub otrzymania płatności (w przypadku przelewów).

Nasze produkty zostają odpowiednio zabezpieczone na czas przesyłki: są wysyłane w opakowaniach kartonowych i oklejone taśmą, lub w kopertach bąbelkowych, dzięki czemu tekturowe opakowanie chroni zakup przed zdeformowaniem lub uszkodzeniem mechanicznym.

Uwaga! Jeżeli paczka w chwili odbioru jest wyraźne uszkodzona (opakowanie jest rozdarte, wgniecione itp.), należy złożyć reklamację i zachować dokument potwierdzający reklamację przesyłki oraz niezwłocznie powiadomić obsługę Sklepu Multicase o zaistniałym problemie.


W przypadku zamówień złożonych, potwierdzonych i opłaconych w dni wolne, święta i długie weekendy przygotowanie przesyłek rozpoczyna się w pierwszym dniu roboczym po dniach wolnych od pracy.


Czas dostarczenia przesyłki to czas potrzebny dostawcy na dostarczenie przesyłki.

Szacunkowy czas dostawy, podawany przez poszczególne firmy dostawcze.

Dostawca Rodzaj przesyłki Czas dostawy
Kurier DPD paczka/ list 1-2 dni roboczych
Paczkomaty InPost paczka/ list 1-3 dni roboczych
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl