Realizacja zamówień
Na szybkość realizacji zamówień w sklepie Multicase ma wpływ czas przygotowania przesyłki i czas dostarczenia przesyłki.


Czas przygotowania przesyłki to czas potrzebny na skompletowanie listy towarów z zamówienia. W przypadku naszej firmy czas ten wynosi od 1- 5 dni roboczych. Rozpoczyna się on w momencie potwierdzenia zamówienia lub otrzymania płatności (w przypadku przelewów).

Nasze produkty zostają odpowiednio zabezpieczone na czas przesyłki: są wysyłane w opakowaniach kartonowych i oklejone taśmą, lub w kopertach bąbelkowych, dzięki czemu tekturowe opakowanie chroni zakup przed zdeformowaniem lub uszkodzeniem mechanicznym.

Uwaga! Jeżeli paczka w chwili odbioru jest wyraźne uszkodzona (opakowanie jest rozdarte, wgniecione itp.), należy złożyć reklamację i zachować dokument potwierdzający reklamację przesyłki oraz niezwłocznie powiadomić obsługę Sklepu Multicase o zaistniałym problemie.


W przypadku zamówień złożonych, potwierdzonych i opłaconych w dni wolne, święta i długie weekendy przygotowanie przesyłek rozpoczyna się w pierwszym dniu roboczym po dniach wolnych od pracy.


Czas dostarczenia przesyłki to czas potrzebny poczcie/firmie kurierskiej na dostarczenie przesyłki.

Szacunkowy czas dostawy, podawany przez poszczególne firmy dostawcze.

Dostawca Rodzaj przesyłki Czas dostawy
Kurier DPD paczka/ list 1-2 dni roboczych
Paczkomaty InPost paczka/ list 1-3 dni roboczych

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl