Polityka prywatności

1. Dane zbierane podczas rejestracji

Dokonanie zakupu w Sklepie MULTICASE nie wymaga rejestracji na stronie jako użytkownik (stały Klient). Wymaga jednak podania danych osobowych niezbędnych do realizacji umowy sprzedaży.
W celu korzystania ze wszystkich funkcjonalności Sklepu MULTICASE, a w szczególności z ofert specjalnych, przedsprzedaży i informacji o nowych dostawach oraz sprawdzania na bieżąco statusu zamówienia mają Państwo możliwość zarejestrowania się w naszym Sklepie. Rejestracja wymaga podania przynajmniej adresu e-mail oraz imienia i nazwiska. Jest całkowicie dobrowolna, jednak konieczna dla możliwości korzystania ze wszystkich funkcjonalności Sklepu MULTICASE.

2. Dane zbierane w związku z transakcją zakupu
W celu wysłania towaru, weryfikacji czy zapłata ceny, która wpłynęła na konto, dotyczy Państwa zamówienia, oraz monitorowania etapów wysyłki towaru i rozpatrywania ewentualnych reklamacji, prosimy o podanie za pośrednictwem formularzy znajdujących się na stronie Sklepu następujących danych: imienia, nazwiska, adresu zamieszkania, numeru telefonu, numeru rachunku bankowego.
W celu wystawienia faktury prosimy o dodatkowe dane konieczne do prawidłowego wystawienia dokumentu księgowego, tj. nazwy i siedziby firmy oraz numeru NIP.

3. Dane zbierane automatycznie
Podczas Państwa wizyty na stronie internetowej Sklepu MULTICASE automatycznie zbierane są dane dotyczące wizyty np. adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego.

4. Dane zbierane podczas kontaktu ze Sklepem
Podczas kontaktów ze sklepem za pomocą strony internetowej, telefonu, poczty email, itp. prosimy Państwa o informajce dotyczące Państwa danych, tj., np. imię, nazwisko, adres email, numer telefonu, numer rachunku bankowego, adres korespondencyjny.
Zapisanie się do Newslettera oznacza wyrażenie zgody na przesyłanie aktualności, informacji o promocjach i ofertach specjalnych.

5. Wykorzystywanie danych osobowych przez Sklep
Dane osobowe osób odwiedzających Sklep wykorzystywane są wyłącznie w celu realizacji transakcji sprzedaży, zrealizowania wysyłki, wystawienia faktury, rozpatrzenia ewentualnych reklamacji, dokonania zamówienia niestandardowego bezpośrednio u producenta, omówienia telefonicznie szczegółów transakcji oraz wysyłki newsletter’a, w przypadku gdy wyrażą Państwo na to zgodę.
Fakt zbierania danych przez Sklep MULTICASE został zgłoszony do Generalnego Inspektora Danych Osobowych (w skrócie GIODO), numer zgłoszenia 001876/2013,
numer księgi 124334.

Dane zbierane przez Sklep nie są udostępniane osobom trzecim w żadnym celu. Jedynym wyjątkiem jest sytuacja, gdy obowiązek udostępnienia danych wynika z obowiązujących przepisów, w szczególności w przypadku działania uprawnionych organów administracji publicznej (np. kontroli GIODO) lub sądów.
Wysyłanie do Państwa w jakiejkolwiek formie informacji handlowej lub marketingowej poprzedzone jest zawsze uzyskaniem przez Sklep wyraźnej zgody na takie działanie.
Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na naszej stronie internetowej, zbierania danych demograficznych o naszych użytkownikach lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych. Dane te są zbierane automatycznie o każdym użytkowniku.
Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Państwem a naszym Sklepem, niedotyczącej bezpośrednio realizacji umowy sprzedaży lub roszczeń z nią związanych, będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na zadane przez Państwa pytanie.

6. Zmiana lub usunięcie danych
W każdym czasie mogą Państwo dokonać zmiany lub usunięcia swoich danych po zarejestrowaniu się na swoim koncie na stronie Sklepu.
Dane w formie pisemnej Sklep MULTICASE przechowuje tylko w aktach postępowania reklamacyjnego, nie gromadząc ich w żadnej innej formie ani celu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl