Coraz częściej towarzyszą nam w codziennej pracy i stanowią ciekawy dodatek biznesowy – prezentujemy plecaki, które są idealnym rozwiązaniem dla osób aktywnych, które lubią wyjazdy za miasto, wycieczki rowerowe i cenią sobie wygodę.

Multicase posiada w swojej ofercie szeroką gamę świetnie dopasowanych produktów, odpowiednich dla kobiet i mężczyzn. Małe plecaki vintage świetnie sprawdzą się w sytuacji, gdy musimy zabrać ze sobą najpotrzebniejsze rzeczy, a nie chcemy żeby przeszkadzała nam torba. Staną się również ciekawym dodatkiem do stroju. Kiedy natomiast zajdzie potrzeba zabrania ze sobą laptopa lub np. ubrań na zmianę, Multicase proponuje średnie i duże plecaki skórzane ze swojej oferty. Mogą służyć też jako bagaż podręczny. Mają one wygodnie zorganizowane wnętrze, idealne dla osób uporządkowanych.

Wyroby dostępne w tej kategorii to także idealne rozwiązania dla osób, które muszą dbać o równomierne rozłożenie ciężaru na barkach.

Model na komputer Greenburry może być bardzo elegancki i pasuje do garnituru, uzupełniając biznesowy look. 

Większość oferowanych przez Multicase produktów została wykonana z wysokiej jakości naturalnej skóry, dzięki czemu są one długotrwałe i ponadczasowe.

PLECAKI

PLECAK NA LAPTOP DUŻY HEXAGONA AISANCE H171847BR

PLECAK NA LAPTOP DUŻY HEXAGONA AISANCE H171847BR
PLECAK NA LAPTOP DUŻY HEXAGONA AISANCE H171847BR

Plecak jednokomorowy Hexagona mieści format A4. Komora główna wyściełana podszewką oraz wyposażona w kieszeń zamykaną na suwak. Z przodu plecaka są dwie kieszenie zamykane na suwak, z tyłu jedna również zasuwana. Kieszeń przednia z wbudowanym organizerem: miejsce na 4 karty i 2 długopisy. Plecak został wyposażony w wygodny uchwyt - rączkę do przenoszenia oraz regulowane szerokie szelki na ramiona.

Cena: 229,00 zł
szt.

PLECAK TOREBKA 2in1 SKÓRA VINTAGE ORIGINAL 1716-25

PLECAK TOREBKA 2in1 SKÓRA VINTAGE ORIGINAL 1716-25
PLECAK TOREBKA 2in1 SKÓRA VINTAGE ORIGINAL 1716-25

Plecak torebka 2in1 Greenburry to idealne rozwiązanie dla aktywnej kobiety. Na co dzień torebka, innym razem kiedy potrzebujesz wolne ręce, rozsuwasz suwak na pasku i jest plecak. Torebka jest jednokomorowa, z dużym otwarciem, zamykana na suwak. Z przodu i z tyłu torby znajdują się kieszenie, zamykane na suwak. W środku znajduje się kieszonka na telefon.

Cena: 499,00 zł
szt.
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl