I-CLIP to mały, lekki i smukły portfel na karty i banknoty.

Etui I-CLIP powstało w niemieckiej firmie Flux Designe GMBH, założonej 2003 roku przez Franka Mayera. Nowatorski produkt jakim jest I-CLIP już podbił kilka kontynentów. Wcale nas to nie dziwi bo I-CLIP to portfel nowoczesnego mężczyzny, biznesmena, sportowca, osoby ceniącej sobie wygodę, elegancję i funkcjonalność.

I-CLIP sprawdza się jako etui na karty, mieści od 1 do 12 kart, ma grubość 15 mm, możesz w nim nosić karty kredytowe, bankomatowe, lojalnościowe jak i miejskie oraz karty wstępu. Dzięki temu, że mamy do czynienia z ramką, a nie pokrowcem, łatwiej będzie w nim znaleźć odpowiednią kartę. Dodatkowo I-CLIP wyposażony jest w klips, dzięki któremu możesz trzymać w nim zwinięte banknoty lub rachunki, ewentualnie notatki.

I- CLIP jest wykonany z wysokiej jakości syntetycznego materiału, który jest także wykorzystywany w produkcji Airbusa A380. Każdy I-CLIP posiada skórzaną klapkę, w zależności od kolekcji do I-CLIP użyto skór bawolich, strusich lub z kajmanów. I-CLIP został tak zaprojektowany żeby nie uszkodzić ubrania, ramka, która jest podstawową częścią I-CLIP ma wszystkie boki zaokrąglone dzięki temu możesz go nosić nawet do najdroższego  garnituru.

 

I-CLIP

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl